İptal Prosedürü

KUZGUN ART SPACE (SEZER UĞUR İNŞAAT TUR. NAK. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.) e-ticaret sitesinden vermiş olduğunuz siparişiniz hazırlık aşamasında ve henüz kargoya verilmemiş ise sipariş detay sayfasından iptal edebilirsiniz. Ürünler size ulaştıktan sonra ise iptal işlemi yerine iade işlemi
uygulanmaktadır.

İade Prosedürü

Siparişinizdeki ürün ve/veya ürünleri teslim aldıktan sonra iade etmek isterseniz 30 gün (1 Ay) içerisinde faturanız ile orijinal ambalajında iade adresimize göndermeniz gerekmektedir. Faturasız ve kutusuz ürünlerde iade yapılmamaktadır.

İade Adresi

KUZGUN ART SPACE (SEZER UĞUR İNŞAAT TUR. NAK. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.)
Radyo Evi Sokağı, Toros Caddesi, Hasan Keskin Apartmanı, 01130 Seyhan/Adana

İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, KUZGUN ART SPACE (SEZER UĞUR İNŞAAT TUR. NAK. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.) e-ticaret sitesine üye girişi yaparak Müşteri İlişkileri bölümünden Bize Ulaşın linkini kullanarak mesaj konusunu "Sipariş Hakkında" olarak seçerek sipariş numarasını ve iade etmek istediğiniz ürünün ürün kodunu bildirmeniz gerekmektedir.
İade için gönderilen ürün öncelikle KUZGUN ART SPACE (SEZER UĞUR İNŞAAT TUR. NAK. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.) tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre KUZGUN ART SPACE (SEZER UĞUR İNŞAAT TUR. NAK. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.)’ e iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

KUZGUN ART SPACE (SEZER UĞUR İNŞAAT TUR. NAK. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.) e-ticaret sitesinden alınan ürünlerin ödeme iadeleri nakit veya kredi kartınıza yapılabilmektedir. Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satıla bilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın
alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Değişim Prosedürü

KUZGUN ART SPACE (SEZER UĞUR İNŞAAT TUR. NAK. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.) e-ticaret sitesinden alınan ürünlerde stok olması durumunda değişimi yapılabilmektedir. Değişim yapılacak ürünlerin fiyatları arasında fark olması durumunda değiştirilmek istenen ürün iade alınır ve yeni istenen ürün için tekrar sipariş verilmesi gerekmektedir. Değişim işlemi için değişim yapmak istediğiniz ürünü orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte geri göndermeniz gerekmektedir.